O firmie

Nasza historia sięga korzeniami do początku lat 80-tych. Wtedy właśnie jako pierwsi w Raciborzu zaoferowaliśmy naszym klientom wyjątkowe drobne wyroby ceramiczne i donice. Produkowane przez lokalnych rzemieślników, były nie tylko oryginalne, ale też miały swoją duszę. Szybko więc zaczęły cieszyć się popularnością. A my zaczęliśmy się rozwijać i coraz uważniej wsłuchiwać w oczekiwania naszych klientów.

Ich potrzeby rosły, a wraz z nimi rozwijała się nasza firma. Kafelek bardzo szybko stał się poważnym rodzinnym przedsiębiorstwem. Czerpiąc z pięknych tradycji i wychodząc naprzeciw zmieniającym się trendom, zaczęliśmy poszerzać naszą ofertę i własne zaplecze. I co za tym idzie, zmieniliśmy też naszą siedzibę. Niewielkie pomieszczenie sprzedażowe na ul. Karola nie nadążało za nami. Postanowiliśmy więc przenieść się na ulicę Rybnicką, gdzie z czasem wybudowaliśmy własny obiekt, w którym jesteśmy nieprzerwanie od 2000 roku.

Ekspozycja o powierzchni ok. 800 m2, magazyn rozciągający się na 1700 m2 – teraz jeszcze lepiej i sprawniej wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. To dla nich poszerzamy wciąż naszą ofertę, uzupełniając ją o najwyższej jakości płytki ceramiczne, podłogowe i ścienne oraz chemię budowlaną i wyroby sanitarne. Szeroki wachlarz produktów sprawia, że jesteśmy jednym z większych sklepów z takim asortymentem w regionie. Sklepem, w którym nie tylko można kupić najlepsze produkty, ale też znaleźć kreatywnych projektantów, tworzących na zamówienie klienta niebanalne projekty aranżacji wnętrz.

Poza sprzedażą wyrobów ceramicznych i projektowaniem wnętrz, naszym klientom oferujemy również profesjonalne usługi transportowo-spedycyjne na terenie Unii Europejskiej. Razem tworzą one pełną estetyki i profesjonalizmu mozaikę usług, z których od lat jesteśmy dumni.

Do zobaczenia więc.